Використання

Дізнайтеся, як встановити ваші продукти FECA за допомогою цих простих кроків.

Встановлення

Как удалить

1

Відпустіть замок.

2

Зніміть присосок, вставивши один палець під гумову прокладку, щоб впустити повітря. Потім обережно видаліть всю всмоктувальну подушку з контактної поверхні.

3

Щоб підтримувати чашу всмоктування в хорошому стані, відпустіть чашку, коли вона не використовується. Уникайте нанесення ушкоджень гумовій подушці.

!

Попередження. Щоб уникнути пошкодження гумової прокладки не застосовуйте силу для видалення, так як це може пошкодити поверхню і продукт, викликаючи від'єднання присоски і подушки.

Присоска

|suhk-shuh n kuhp|

Об'єкт, Який вікорістовує негативний Тиск Повітря або води для прилипання до непористим поверхонь, створює частковий вакуум.

Типи поверхонь

Використовуючи запатентовану технологію для створення найпотужнішого вакуумного ущільнення промислової міцності, продукти FECA будуть щільно утримуватися на непористих поверхнях. Подивіться, які матеріали ви можете використовувати.

Відповідні матеріали | Невідповідні матеріали

Відповідні матеріали

Фарфор або емаль над чавуном
Часто використовується для мийок, оскільки він гладкий і непорочний, цей матеріал може зробити відповідну поверхню для продуктів для всмоктування.

Дзеркало
Процес виготовлення дзеркал призводить до плавної, відбивної поверхні, яка є водонепроникною і непорожньою, і робить дзеркало підходящим матеріалом для використання виробів для присоски.

Керамічна / Глазурована плитка
Після того як глазур фарбується або розпилюється, отримана черепиця є водонепроникною та непористішою. Таким чином, він підходить для використання всмоктувальних виробів.

Непористі плитки
Загальна неглазурована черепиця, в основному відноситься до полірованої кварцової плитки, є водонепроникною і непористій поверхні. Він підходить для використання всмоктувальних виробів.

Скло
Скло - прозорий і твердий, водонепроникний, непористий матеріал. Він підходить для використання виробів для присоску.

Пластик / Акриловий лист
Акриловий лист є водонепроникним і непористим, таким чином, він підходить для використання виробів для всмоктування.

Нержавіюча сталь
Оскільки нержавіюча сталь є водонепроникним, непористий матеріал, таким чином, він підходить для використання всасывающих виробів.

Запечатаний мармур
Мармур і природний камінь пористі. Ущільнюючи мармурову поверхню, герметик заповнює пори природного каменю для безпористий обробки.

Кварц
Кварц непористий без необхідності бути герметичним, що робить його чудовою для кухонь без плями. При виготовленні на гладкій поверхні цей матеріал підходить для виробів для всмоктування.

Непридатні матеріали

Натуральний брус
Нормальні будівельні матеріали, такі як деревне палисандр, тик, сандалове дерево та інша природна оброблена дерев'яна поверхня, є пористими, отже, непридатні для використання виробів для присоску.

Шпон дерев'яний
Тонкі шматочки дерев'яних листів прикріплені до дошки. Поверхня листа є дихаючою і пористою. Це не підходить для використання продуктів для присоску.

Дерев'яна панель
Стінки із загальної дерев'яної панелі фарбуються пористою фарбою на водній основі. Таким чином, він непридатний для використання виробів для всмоктування.

Крейдована плитка
Стара або тріснута черепиця може призвести до витікання повітря з поверхні плитки, отже, вона не підходить для використання всмоктувальних виробів.

Мозаїчна плитка
Широко використовується для стіни або вуличного мистецтва. Завдяки крихітним поверхням плитки та різноманітним швам, таким чином, він не підходить для використання всмоктувальних виробів. Правило: область, яку ви намагаєтесь прикріпити, повинна бути більшою, ніж гумова накладка.

Імітація цегельної плитки
Зазвичай використовується для поверхні балкона або колони. Через шорсткість поверхні понад 0,4 мм або її пористої поверхні вона не підходить для використання всмоктувальних виробів.

Пофарбований Дерево
Деревина пористий і не витримує всмоктування, навіть якщо він забарвлений. Використовуючи продукти для присоски на цих поверхнях, також можуть залишатися кольорові знаки, тому вони непридатні для використання.

Пофарбована стіна
Нормальна внутрішня стінка була пофарбована дихальною водно-основною фарбою, яка дихає, таким чином, вона не підходить для використання продуктів присоски.

Шпалери
Шпалери є пористою поверхнею, отже, вона не підходить для використання всасывающих виробів.

Бетонні стіни
Бетонна стіна є пористою поверхнею, таким чином, вона не підходить для використання всмоктувальних виробів. Щоб уникнути пошкодження бетонної стінки, не намагайтеся вставити пластмасовий диск.

Любов & Турбота

Трохи кохання та піклування пройдуть довгий шлях.

  • Повторно заповнюйте чашки всмоктування кожні 3 місяці, щоб забезпечити сили всмоктування.
  • Використовуйте чисту воду або нетоксичний чистячий засіб, щоб очистити гумову підкладку на присоску перед кожним використанням. Переконайтесь, що на поверхні не залишається шпатлів або сміття, використовуючи маскувальну стрічку або звичайну скотч, щоб видалити залишки.
  • Зніміть замок, щоб тримати гумову підставку, не прикріплюючи її до поверхні.
  • Зберігайте присосок у прохолодному, сухому місці, коли не використовується.

Можна та Не можна

Можна:

Перед нанесенням залиште гумову підкладку і прилипну поверхню. Завжди перевіряйте, чи надійно приєднаний присосок. Дотримуйтесь інструкцій з установки продукту. Насолоджуйтесь продуктами FECA. Пам'ятайте про любов & amp; Інструкція з догляду вище.

Не можна

Не перевантажуйте. Не використовуйте для зберігання небезпечних, цінних, крихких предметів, антикваріату / реліквії або незмінних предметів. Не приєднуйте присосок до поверхні, меншої за гумову подушку, нерівну, грубу та пористу поверхню. Не висіти предмети над головами або ліжками. Не використовуйте, якщо гумова накладка тріснута або виявлено видимий ушкодження.

 

 

Like being first? Sign up now for exclusive offers, sales, and news.

 

Search our store